Масштабні навчання МВС України в Прип’яті (відео)


4 лютого в місті Прип’ять (Київська область) відбулися масштабні спільні тактико-спеціальні навчання підрозділів Міністерства внутрішніх справ України.

Як повідомили у пресслужбі Національної гвардії, на навчаннях були присутні керівники МВС, МОУ, НГУ, ДСНС, Нацполіції, посли іноземних держав та представники країн-партнерів.

Гвардійці, поліцейські та рятувальники відпрацювали злагодженість дій під час виконання завдань з оборони населеного пункту, тактику ведення бойових дій в урбанізованій місцевості та ліквідацію їх наслідків.

За задумом, населений пункт «Прип’ять» знаходиться на лінії зіткнення з противником. Підрозділи Національної гвардії спільно з НПУ та ДСНС виконали бойові завдання щодо оборони міста.

З метою забезпечення безпеки громадян, недопущення диверсій та переходу міста під контроль противника, контролю переміщення транспортних засобів та громадян – підрозділами Національної поліції були проведені заходи з блокування населеного пункту шляхом виставлення мобільних блок-постів.

Після проведення повітряної розвідки та знищення групами снайперів найбільш важливих цілей противника військовослужбовці окремого загону спеціального призначення Нацгвардії приступили до звільнення будівлі від противника та знищили диверсійно-розвідувальну групу.

Завершальним етапом навчань було надання першої медичної допомоги, евакуація поранених та очищення населеного пункту від мінно-вибухових пристроїв і ліквідація наслідків бойових дій.

«Усі підрозділи добре показали свою роботу та навченість. Ціль навчань була досягнута. Наші захисники готові боронити державу», – звертаючись до присутніх відмітив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

По завершенню навчань Денис Монастирський відзначив високий рівень підготовки особового складу, який брав участь у навчаннях. Також подякував учасникам навчань за злагоджені та висококваліфіковані дії та вручив нагороди представникам структурних підрозділів МВС. Серед нагороджених були військовослужбовці окремого загону спеціального призначення «Омега». Командиру загону було присвоєно чергове військове звання, двох військовослужбовців нагороджено цінними подарунками – іменними годинниками.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.