У Запоріжжі неочікувана навала резервістів у військомати


У Запоріжжі почалися збори і тактичні навчання бригади територіальної оборони. Більше двох тисяч резервістів на 10 днів залишили мирну працю і одягли камуфляж, щоб навчитися обороняти країну від ворога. Подробиці – в репортажі кореспондентів “5 каналу”.

Шість батальйонів бригади тероборони дислокуються у різних містах області. Один із них – у Запоріжжі.

“Прийшло на зборні пункти військових комісаріатів більше трьох тисяч осіб. Ми змушені були більше тисячі громадян сказати “дякую”, поновити їх військовий облік, але до зборів не залучати, тому що штат був уже повністю заповнений. Це говорить про настрої людей в регіоні”, – переконує заступник командувача ОК “Схід” з тероборони Сергій Брусов.

Володимир – журналіст. Із радянської армії демобілізувався 30 років тому. Каже: усвідомлює важливість нинішніх зборів.

“А як же? Чоловік має знати, як захищати своє місто, свою країну, своїх близьких і себе, зрештою. У молодості ми говорили, що маємо непохитно переносити “тяготы и лишения военной службы”. Але взагалі-то я бачу, що тут “тягот и лишений” менше, ніж за радянської армії”, – визнає чоловік.

Попереду в резервістів навчання на полігоні. Стрілятимуть з автоматів, кулеметів і гранатометів. До того ж вчитимуться взаємодіяти з іншими підрозділами. Навчання резервістів триватиме до 25 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *