У тимчасово окупованому Луганську співробітники “МВС ЛНР” користуються пільгами на проїзд згідно положень Закону України «Про міліцію»


мвсЗ першого вересня 2015 року на територіях тимчасово окупованих районів Луганської області постановою т.зв.”Ради Міністрів ЛНР” були скасовані пільги на проїзд у міському та приміському автотранспорті. Цей крок “уряду ЛНР” пояснювався важким економічним станом самопроголошеної республіки і бажанням уникнути транспортного колапсу у випадку зникнення транспорту з міських і міжміських маршрутів.

Згідно з розпорядженням «Радміну ЛНР» право безкоштовного проїзду в автомобільному та електричному транспорті загального користування регулярного міського та приміського сполучення мали учні 1-11 класів та співробітники “прокуратури” і т.зв. “МВС ЛНР”.

Примітно, що своє право на безкоштовний проїзд співробітники т.зв. “МВС ЛНР” пояснювали посилаючись на п. 25 ст. 11 Закону України «Про міліцію» та реалізацією їх законного права на безкоштовне користування всіма видами громадського транспорту міського, приміського і місцевого сполучення (крім таксі), а також попутним транспортом.

Лише 15 січня 2016 року з метою уникнення соціального вибуху після набрання чинності наказу енергетичного комітету самопроголошеної “ЛНР” «Про встановлення тимчасових тарифів на перевезення пасажирів і багажу пасажирським автомобільним транспортом” про подорожчання проїзду, на апаратній нараді Радміну самопроголошеної республіки Ігор Плотницкий доручив розробити зміни і скасувати діючі згідно українського законодавства пільги на проїзд для працівників органів прокуратури і “МВС ЛНР”.

 

 

Д. Снєгирьов


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *