Кілька підприємств на Луганщині знаходяться під загрозою закриття


нафтаУ державному бюджеті на 2016 рік не передбачені кошти на розвиток вугільних підприємств, в наслідок чого, шахти ПАТ «Лисичанськвугілля» знаходяться під загрозою закриття. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.


У непростій ситуації знаходиться єдиний вітчизняний виробник скла завод «Пролетар». Ще одне з найважливіших підприємств нашого міста ПрАТ «ЛИНИК» у разі прийняття проекту постанови ВРУ про введення санкцій проти НК «Роснефть» та її дочірніх компаній в Україні може припинити свою роботу.

В ході сесії міської ради депутатами було прийнято рішення звернутися до вищих органів влади щодо ситуації, що склалася на промислових підприємствах міста.

«З метою збереження промислового потенціалу, розвитку виробничої та соціальної інфраструктури Лисичанська депутатський корпус звернувся на адресу Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України та народних депутатів України від Луганської області з проханням про внесення змін до бюджету України на 2016 рік і виділенні дотацій на розвиток вугільних підприємств, про врегулювання взаємовідносин між Фондом державного майна України і Лисичанського склозаводу «Пролетар», а також про неприпустимість ухвалення в запланованій редакції проекту постанови ВРУ про введення санкцій проти НК «Роснефть» та її дочірніх компаній в Україні», – йдеться в повідомленні.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *