У прифронтовому селищі Луганщини, що майже щодня знаходиться під вогнем, відкрили лікарську амбулаторію


У прифронтовому селі Кримське (Новоайдарський р-н, Луганська обл.) 2 листопада відкрили лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Про це повідомляють Донецкие новости  з посиланням на прес-службу Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Проект був реалізований завдяки фінансовій підтримці Агентства ООН у справах біженців. На проведення робіт ними було виділено 20 тис. дол.

«Кримське – це один з найбільш проблемних населених пунктів Луганської області, він майже щодня знаходиться під вогнем. Обласна влада робить все для того, щоб забезпечити доступ до медичних послуг жителів Луганщини, які проживають в 24 населених пунктах на лінії розмежування. Там розташовані 10 фельдшерських пунктів та 8 амбулаторій, і в кожному з цих установ можна отримати безкоштовно кваліфіковану медичну допомогу », – сказав заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

Як повідомили в прес-службі ЛугОВГА, відкриття відновленої амбулаторії забезпечить якісне первинне медичне обслуговування для 578 жителів села Кримське.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *