Перший український бальзамічний оцет випустила виноробня «Колоніст» на Одещині


Перший український бальзамічний оцет випустила українська виноробня «Колоніст», яка розташована в Придунайській Бессарабії і є власником одними з кращих виноградників в Україні. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Іван і Алла Плачкови, засновники і співвласники виноробні «Колоніст», багато років вивчали питання виробництва бальзамічного оцту в українських реаліях.

До «Колоніста» бальзамічний оцет в Україні не робив ніхто. Саме «Колоніст» привіз в країну і задокументував технологію виробництва бальзамічного оцту. Більш того, український виробник змушений був самостійно підготувати всі документи і технічні інструкції для того, щоб ввести новий продукт харчування в Україні. На підготовку законодавчої бази «Колоніст» витратив більше року.

Секрет якості «Бессарабіко» у великій праці і відповідності заданим світовим стандартам. У виробництві українського бальзамічного оцту використана як класична, так і не класична технологія виробництва найвідомішого бальзаміка з Модени. – коментує створення «Бессарабіко» Алла Плачкова. – Ми разом з Іваном спеціально відправилися в Італію для вивчення нюансів технології приготування оцту. Після отриманих під час італійських дегустацій і майстер-класів знань, ми можемо з упевненістю заявити, що український бальзамічний оцет нашої виноробні абсолютно конкуренто здатний і має високу перспективу. Ми отримали унікальні для України знання про виробництво бальзаміка, і готові запропонувати українцям фантастичний за своїми смаковими якостями і, головне, корисний для організму бальзамічний оцет – «Оцет Бессарабіко», – сказано у повідомленні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *