У прифронтові міста доставили кувези для немовлят


«Допомога Схід» цього разу прийшла до пологового відділення Селидівської центральної міської лікарні, що на Донеччині.

Представники Командування ООС – координатори проєкту «Допомога Схід» передали п’ять кувезів для немовлят на загальну суму близько 400 тисяч гривень.

Кувез – інкубатор для новонароджених, основним завданням якого є підтримання у штучному середовищі життєво важливих параметрів мікроклімату, необхідних для виходжування новонароджених і недоношених малюків.

Тепер у цьому відділенні можуть отримати необхідну підтримку новонароджені дітлахи мешканців прифронтового Мар’їнського району, міст Красногорівка, Мар’їнка, а також Курахове, Селидове, Авдіївка.

Військовослужбовці не лише беруть участь у бойових діях, а й дієво допомагають цивільному населенню, — наголосив з цього приводу Командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Міжнародна стратегічна гуманітарна ініціатива «Допомога Схід»

Багатопрофільна та різнопланова програма цілеспрямованих дій щодо надання цільової допомоги медичним закладам і мирному населенню Донецької та Луганської областей, а також інших регіонів України.

Міжнародну стратегічну ініціативу «Допомога Схід» було започатковано у квітні 2018 року, коли генерал-лейтенант Сергій Наєв очолив операцію Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

До провідних партнерів проєкту відразу ввійшли асоціація «Медична та благодійна допомога Франція – Україна» (Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе), віцепрезидент Діана Дольс та Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) на чолі з Леонідом Костюченком. Керівником-координатором проєкту в Україні є офіцер Командування об’єднаних сил ЗСУ, письменник і журналіст Борис Кутовий. 

Джерело: АрміяInform.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *