У госпіталі ветеранів війни «Лісова Поляна» відкрили відділення лікування стрес-асоційованих розладів


У госпіталі ветеранів війни «Лісова поляна» на базі Центру ментального здоров’я запрацював тренінговий центр та нове відділення лікування стресас-аційованих розладів.

Нагадаємо: 2019 року на базі госпіталю для ветеранів «Лісова Поляна» Міністерства охорони здоров’я  був створений Центр психічного здоров’я і реабілітації ветеранів війни.  Лікуватися у Центрі можуть військовослужбовці-учасники бойових дій, добровольці, а також особи, що пережили полон і тортури.

Центр стане навчальною платформою для інших госпіталів.

Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів України

У відділенні    ветерани зможуть пройти лікування розладів, пов’язаних з надзвичайною психологічною напругою,  наслідками  черепно-мозкових травм, контузіями.

Наразі в Україні не розвинута система закладів для надання спеціалізованої  допомоги ветеранам, підходи до реабілітації не є уніфікованими та часто використовуються бездоказові методики, –  зазначила головний лікар госпіталю ветеранів війни «Лісова Поляна» Ксенія Возніцина.

Найефективніший метод, який тут впроваджують –  людино-орієнтований  підхід до лікування. Госпіталь намагається відійти від «пострадянщини» у ставленні до пацієнтів і облаштувати по-справжньому ефективний сучасний лікувальний простір для наших захисників, – зазначила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *