“У нас є блискучий дипломат, фантастичний переговорник. Знаєте його ім’я?” – підсумкове інтерв’ю Порошенка


“ВІЙНА, ЯК Я КАЗАВ ВСІ 5 РОКІВ СВОГО ПРЕЗИДЕНТСТВА, НЕ Є ПРИЧИНОЮ ДЛЯ НЕ ПРОВЕДННЯ РЕФОРМ. НАВПАКИ.”

Завжди цікаво чути ЖИВУ розмову. Не одним написану, іншим прочитану із суфлера, а ЖИВІ думки. Бо ж Україна понад усе, а не кіно першочергово, правда ж?

А головне, цінним є чути тверду позицію лідера, ту, яка впродовж 9 років не змінилась жодного разу ні на йоту.

Шлях здолає, хто йде.

💬”У нас є блискучий дипломат. Фантастичний переговорник. Аргументований, досвідчений. Я маю підстави це стверджувати. тому що претендую на те, що розбираюсь в дипломатії. Ім’я його, знаєте яке?

Треба допомогти цьому дипломату принести мир в Україну.”

💬”Росія буде знищена не тільки нами на фронті, а й з середини. Чим більше путін буде нас лякати мобілізаціями по півтора мільйони, тим потужніше війна увійде в дім кожного російського окупанта.”

💬”Без членства України в НАТО ця війна не закінчиться. Не намагайтесь шукати якихось форм безпекових гарантій – не працює!
..
Поясніть, чому інших механізмів для захисту Фінляндії і Швеції крім НАТО не існує, а для України хтось намагається щось виродити. Це має одне пояснення – страх перед путіним і зайва довіра до путіна. В мене є порада для цих горе політиків: Не бійтесь путіна і не вірте путіну, вчіться у українських збройних сил.”

💬”США нас запитують, як закінчити війну? Механізм закінчення війни – є 5 пунктів.”

💬”Вважаю, що мірятись, хто більше зробив для армії, і що це те, чим мають мірятись політики – я категорично не згоден.
Сьогодні ключовий виклик – хто що може, той те і робить. Як в притчі про лепту вдовиці.

Я пишаюся тим, що вдається зробити нам з дуже крутою командою Справи Громад, Брати по зброї і нашою політичною командою.
І це не є особливістю, що ми нібито зрозуміли з 24 лютого. Просто спитайте у військових, наскільки важливим було те, що Рошен зробив за рахунок власних коштів в 2014 році для протиповітряної оборони Києва. І досі захист Києва – це реалізація цієї багатомільйонної програми. Дуже-дуже мало про це говорили в 14-15 році, просто робили свою справу.

З 14 по 19 витрачено більше 2 млрд грн. За цих десять місяців – 1 млрд 800 тис. грн.”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *