У луганських водоймах виявлений холероподібний вібріон


луганьСпівробітники санітарно-епідеміологічної станції неодноразово відбирали для лабораторного аналізу на якість мікробіологічних показників воду в річці Лугань і озері «Вісімка» (ТОВ «Акваленд»). Така інформація опублікована на сайті самопроголошеної адміністрації міста Луганська.

«По досягненні температури понад +18 градусів ми починаємо контролювати якість води у водоймах на вимоги санітарних нормативів. В результаті досліджень було виділено холероподібний вібріон, – збудник, який може викликати кишкову інфекцію при попаданні в шлунково-кишковий тракт. З підвищенням температури подібна ситуація складається практично на всій території “ЛНР” і Луганської обл. Що стосується можливості купання в таких водоймах, то повністю заборонити його неможливо, особливо коли спека», – розповів головний санітарний лікар м.Луганська Спартак Гаврик.

Що ж стосується річки Лугань, її воду в цьому році СЕС досліджувала три рази, за запитом управління екології “адміністрації” міста Луганська, після забруднення річки шахтними водами в районі м Стаханова.

«Скидання стався в результаті бойових дій. Ми провели аналіз води, виявили шахтну вугільний пил, яка потрапила в річку і дійшла до Луганська. Зараз ми відібрали проби води з річки на мікробіологічні показники, дослідження тривають, але, як свідчать дані минулих років, вони в річці перевищують нормативи в десятки разів, так що купатися в Лугані я не рекомендую», – також зазначив Гаврик.

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *