У Києві за два роки замінили на LED понад 12 тисяч світильників


У Києві триває масштабна реконструкція вуличного освітлення на енергоощадне.

За два попередніх роки у столиці замінили понад 12 тисяч світильників, повідомляє Укрінформ з посиланням на мера Києва Віталія Кличко.

LED-світильники – це не тільки сучасне яскраве освітлення, а й надалі – значна економія для міського бюджету. Так, нове освітлення дозволяє заощадити близько 30-40% на споживанні електроенергії, – зауважив Віталій Кличко.

За його словами, на витратах електроенергії минулого року місто зекономило майже 11 мільйонів гривень.

“Ми продовжуємо робити Київ ще красивішим та комфортнішим. Зокрема, дбаємо про те, аби столиця була освітленою і безпечною. Тривають роботи із заміни старого освітлення на нові енергоефективні LED-світильники на вулицях, магістралях, бульварах та мостах, прибудинкових територіях, у парках і скверах міста”, – зазначив Кличко.

Цими днями, зокрема, встановлюють нове освітлення на Відрадному проспекті. Також тривають роботи на проспектах Перемоги і Григоренка, Харківському шосе, на розв’язках біля метро “Харківська”, “Позняки”, “Осокорки” та “Славутич”. На вулицях Макіївській, Теодора Дрейзера, Гната Юри, Драгоманова та інших.

“Тільки у 2019 році вже облаштували сучасне та енергоефективне LED-освітлення на понад 30 вулицях столиці. В планах – до кінця року замінити світильники також в Маріїнському парку, парку “Міський сад”, у Пущі-Водиці, на алеї Героїв Крут та алеї бульвару Дружби Народів. Загалом цього року плануємо замінити у столиці близько 20 тис. світильників”, – підкреслив він.

Друзі! Ми продовжуємо робити Київ ще красивішим та комфортнішим. Зокрема, дбаємо про те, аби столиця була освітленою і безпечною. Тривають роботи із заміни старого освітлення на нові енергоефективні LED-світильники на вулицях, магістралях, бульварах та мостах, прибудинкових територіях, у парках і скверах міста. Цими днями, зокрема, встановлюють нове освітлення на Відрадному проспекті. Також тривають роботи на проспектах Перемоги і Григоренка, Харківському шосе, на розв’язках біля метро "Харківська", "Позняки", "Осокорки" та "Славутич". На вулицях Макіївській, Теодора Дрейзера, Гната Юри, Драгоманова та інших. Тільки в 2019 році вже облаштували сучасне та енергоефективне LED-освітлення на понад 30 вулицях столиці. В планах – до кінця року замінити світильники також в Маріїнському парку, парку “Міський сад”, у Пущі-Водиці, на алеї Героїв Крут та алеї бульвару Дружби Народів. Загалом цього року плануємо замінити на LEDи близько 20 тис. світильників. За два попередніх роки замінили понад 12 тис. світильників. Важливо, що LED-світильники – це не тільки сучасне яскраве освітлення, а й в подальшому – значна економія для міського бюджету. Так нове освітлення дозволяє заощадити близько 30-40 % на споживанні електроенергії. До речі, на витратах електроенергії мінулого року ми зекономили майже 11 мільйонів гривень.

Posted by Кличко – мер on Thursday, September 12, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *