У Києві почали застосовувати “шампунь” для миття доріг


У столиці розпочали застосовувати миючі засоби для миття дорожнього покриття, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністраці .

Як інформували в КК «Київавтодор», наприкінці минулого року корпорація закупила для шляхово-експлуатаційних підприємств 3 нові багатофункціональні машини «FordTrucks» з установками «Rasco», які у зимовий період вже  використовувались дорожниками для розподілення рідких хлоридів, а зараз навесні і влітку – як поливомийні машини, – йдеться в повідомленні.

У КМДА розповіли про особливості використання придбаних машин.

Однією з «родзинок» нових машин є можливість виконання миття вулиць із застосуванням миючих засобів. Таке генеральне прибирання доцільно виконувати, насамперед, після зимового періоду, оскільки миючі засоби активно видаляють забруднення, у тому числі масляні, жирові і графітові, кіптяву, наліт від вихлопних газів та залишки хлоридів, – зазначили автодорівці.

Наразі, дорожники провели тестові «заїзди» і вже розроблений графік робіт з миття за допомогою миючих засобів на основних магістралях центральної частини міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *