“Богдан” поставить Житомирській ОДА 28 шкільних автобусів


ТОВ “Бас Мотор”, структурний підрозділ корпорації “Богдан”, виграло тендер на постачання Управлінню освіти і науки Житомирської облдержадміністрації (ОДА) 28 спеціалізованих автобусів для перевезення школярів, запропонувавши автобуси за 54,05 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 54, 6 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу корпорації.

Термін поставки автобусів буде визначено контрактом, але корпорація «Богдан» готова почати їх відвантаження вже в червні.

  • Шкільний автобус «Богдан А22412» – це сучасний вітчизняний шкільний автобус, який відповідає екологічному стандарту Euro 5.
  • Автобус «Богдан А22412», з кількістю місць для сидіння 29 або 31 (в залежності від виконання), обладнано відповідно до всіх вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні, в тому числі ДСТУ 7013.
  • Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголовниками та підлокітниками, а також спеціальними кошиками для шкільних портфелів.
  • Автобуси пофарбовані у жовтий колір із написами «Шкільний автобус» з боків, на них встановлені розпізнавальні знаки «Діти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *