У Грузії стартували міжнародні командно-штабні навчання Agile Spirit 2018 за участі української морської піхоти


У Грузії стартували міжнародні командно-штабні навчання Agile Spirit 2018 за участі української морської піхоти, – про це повідомляють на фейсбук-сторінці 36 окремої бригади морської піхоти.

В цьому році в них беруть участь військові з десяти країн-членів і партнерів НАТО: Грузія, Болгарія, Греція, Латвія, Румунія, США, Туреччина, Україна, Чехія та Естонія. Цьогоріч навчання проходитимуть в новому форматі – у вигляді комп’ютерної симуляції і без залучення збройних сил і військової техніки.
Метою навчань є удосконалення готовності реагування на кризи в рамках спільних операцій в складі сил швидкого реагування НАТО, а також поліпшення взаємодії грузинських військових з військовослужбовцями з США і країн-партнерів, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що навчання будуть тривати протягом 10 днів в західній частині Грузії на військовій базі Сенаки, котра у 2008 році під час збройної агресії російських військ була майже вщент знищена.
Українська морська піхота, протягом крайнього місяця брала участь у низці міжнародних навчань на теренах інших держав, де неодноразово була відмічена в кращу сторону.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *