У Дніпрі відкрили Veteran Hub для учасників бойових дій


Київський осередок працює вже два роки, нещодавно було відкрито хаб у Вінниці, тепер розпочав роботу Veteran Hub у Дніпрі.

У Veteran Hub Дніпро учасники бойових дій і члени їхніх родин можуть отримати фахову безоплатну юридичнута психологічну допомогу, консультації з працевлаштування, переспрямування на психологічну підтримку або поспілкуватися з побратимами про спільне.

Veteran Hub — це також відкритий майданчик для ветеранів, активних громадян і громадських організацій, які опікуються справами учасників АТО/ООС — у просторі створено та відповідним чином обладнано окрему зону коворкінгу, де можна проводити зустрічі, презентації чи навчання.

Зазначається, що через карантинні обмеження він працюватиме поки що дистанційно. Отримати консультацію фахівців можна в онлайн-режимі на фейсбуку або на сайті, а також за єдиним номером 067 348 28 68.

Як розповіла АрміяInform регіональна менеджеркаVeteranHub у Дніпрі Катерина Есманова,П подібного у Дніпрі не було. Оскільки Дніпро розташоване неподалік від лінії розмежування і війни, місто з найбільшою кількістю ветеранів, тож тут буде попит на ці послуги.

Довідково.VeteranHub— це спільний проєкт фондів Олени Пінчук, Віктора Пінчука та громадської організації «Побратими». Простір VeteranHub Дніпро відкрито за підтримки IREX та Державного департаменту США.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *