Тимчук: Переслідування “Миротворця “- нищівний удар по нацбезпеці України


Координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук назвав переслідування “Миротворця” ударом по національній безпеці України.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Укрінформ.

“Назвемо речі своїми іменами. Переслідування “Миротворця “- це нищівний удар по національній безпеці України. Це наша загальна ганьба на радість агресору. Ніхто так не мріяв про закриття цього ресурсу, як Москва і її шавки на Донбасі”, – наголосив Тимчук.

За його словами, це перемога “тих європейських сил, які ніяк не визнають, що події на Донбасі – це агресія Росії проти України, і продовжують лепетати про “мову миру” і необхідність для українців замість того, щоб захищати свою країну, лізти цілуватися з тими, хто вбиває їх на Сході”.

Координатор групи ІО вважає, що закриття “Миротворця” є красномовною відповіддю на питання, чому Україна програє інформаційну війну.

“Як ми можемо виграти цю війну, коли не тільки грантові структури, а й держструктури (!) України, які якраз повинні вести цю війну, замість цього знищують ті волонтерські проекти, які воюють на інформаційному фронті замість держави“, – наголосив він.

Тимчук повідомив, що група ІО запропонувала колегам з “Миротворця” будь-яку посильну допомогу – “інформаційну підтримку, наш майданчик в особі сайту ІО, від мене як від народного депутата – підтримку по депутатській лінії”.

Нагадаємо, адміністрація сайту “Миротворець” вирішила закрити сайт через негативну реакцію на публікацію списку журналістів, акредитованих терористичною організацією “ДНР”.

Прим. Мyrotvorets News: Представники українських та міжнародних медіаорганізацій висловили різке обурення публікацією на сайті “Миротворець“, перехопленого з пошти так званого міністра пропаганди терористичної організаціі «ДНР», списку журналістів, які власноручно надсилали свої дані терористам для отримання акредитації в самозваних “ДНР / ЛНР”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *