Туреччина прийняла на озброєння ударні дрони Akinci з українськими двигунами


Туреччина прийняла на озброєння стратегічні ударні дрони Akinci розробки та виробництва компанії Baykar, які комплектуються двигунами АІ-450, розробки українського підприємства ДП «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя.

Про це інформує Мілітарний.

Для прийняття на озброєння 29 серпня 2021 року провели офіційну церемонію за участі керівників компанії, а також військово-політичного керівництва Туреччини на чолі з президентом Ерджепом Ердоганом.

Нагадаємо, нещодавно безпілотний літальний апарат (БПЛА) Akinci з українським двигуном піднявся на висоту у 11 500 метрів і пробув у повітрі 25 годин 46 хвилин, чим побив рекорд турецької авіації.

Демонстрація прототипу безпілотника Akinci відбулася у 2018-у році, як заявляється він зможе здійснювати політ на висоті 12 200 метрів та нести до 900 кг озброєння на зовнішніх підвіска та до 450 км у внутрішніх відсіках фюзеляжу.

Розмах крил БПЛА Akinci складає 20 метрів, максимальна злітна вага – 4500 кг. Очікуваний час польоту – до 24 годин. Серед номенклатури озброєння Akinci – керовані ракети та бомби, системи радіоелектроної розвідки та боротьби.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *