Осінь відміняється: Перші партії нових літніх берців направлено у війська


Лише в серпні перші партії нових літніх берців, на які дуже чекали армійці, і які були анонсовані ще торік, були відправлені в частини. Лишається сподіватись, що зимове взуття воїни отримають раніше березня 2022 року.

Джерело: АrmyІnform.

За словами командування Центру, найбільше розмов у частинах та установах цього літа велося про нові черевики літні ТОВ «Таланлегпром». У військах їх вже неформально охрестили «стільниками» за характерну форму зовнішнього шару матеріалу.

− Отримання оборонним відомством цього військового взуття було анонсовано ще торік, – каже начальник Центру полковник Павло Дячук. – Берці дуже зручні, мають надсучасний вигляд і незвичний дизайн, нову підошву, що виготовлена з гнучкої гуми та гасить навантаження під час ходьби, легші за звичайні тощо. Також тут використана технологія GORE-TEX®.Звісно ж, хлопці та дівчата засипали нас запитаннями про дату надходження взуття. І ось у серпні ми відправили у війська спочатку 20000 пар цих літніх берців, а згодом ще 10000.

Як повідомив начальник речового складу Об’єднаного центру забезпечення підполковник Богдан Чупилко, перші партії взуття, за рішенням старших начальників, направлено до військових частин Об’єднаних сил та для першокурсників вищих військово-навчальних закладів.

–  Невдовзі ми відправимо до колективів Збройних Сил України  ще близько 40000 пар цього виду взуття. Паралельно думаємо про службу армійців у зимових умовах. Із цього питання давно спілкуємось  з тиловиками військових частин та установ. Тож, можна сказати, що запасів на речових сховищах повністю вистачає, щоб спокійно зустріти холоди. Наразі лише проводимо заміну одних розмірів на інші чи організовуємо доотримання деяких зразків речового майна маленькими партіями, – уточнив підполковник Богдан Чупилко.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *