Цьогоріч Україна буде провідною країною на найбільшому Віденському книжковому ярмарку


Цього року Україна стане провідною країною на найбільшому книжковому ярмарку Австрії Buch Wien.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Австрії Олександр Щерба, інформує портал про культуру читання і мистецтво книговидання Читомо .

Варто зазначити, що минулого року український національний стенд лише вперше офіційно брав участь в австрійському книжковому ярмарку.

«Минулого року Україна достойно прозвучала на Віденському книжковому ярмарку. Розвиваючи цей успіх, сьогодні мали хорошу зустріч з керівництвом цього головного книжкового форуму країни», – розповів він.

Щерба зустрівся із директором віденського книжкового ярмарку Buch Wien Патріком Цьорером, програмним директором ярмарку Гюнтером Кайндльсторфером і координатором молодіжної тренінг-програми Адібом Рейхані.

Під час зустрічі було домовлено, що на цьогорічному ярмарку Україна буде «провідною країною» (Schwerpunktland). Це означає, що Україна матиме особливий статус, особливий стенд і особливих гостей.

Цього року Віденський книжковий ярмарок Buch Wien пройде 6-10 листопада. 

Програма включатиме читання та презентації Андрія Куркова, Тані Малярчук, Олексія Чупи та інших українських письменників.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *