На Прикарпатті відкрили біогазову станцію з переробки сміття


У селі Рибне на Прикарпатті відбулося урочисте відкриття біогазової станції з переробки сміття, повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


Глобальні екологічні проблеми необхідно вирішувати сьогодні. Вкрай важливим, дієвим  та актуальним є питання переробки сміття. На найбільшому полігоні твердих побутових відходів області збудовано станцію, яка дозволить добувати біогаз та переробляти його на електроенергію. Ця установка побудована також з метою попередження виникнення пожеж та забруднення довкілля, – зауважила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

Важливо зауважити, що електроенергію, яку виробляє ця станція, будуть реалізовувати за «зеленим тарифом» та використовувати для енергопотреб КП «Полігон ТПВ».

Для виробництва газу, отриманого зі сміттєзвалища, було пробурено 28 свердловин та встановлено дві когенераційні установки потужністю 330 кВт/год кожна.

Роботи по дегазації полігону ТПВ будуть продовжуватися у ході подальшої його експлуатації. Їх виконувала ТОВ «Кліаренерджі», яка цьогоріч перемогла у конкурсі. Експлуатацію цього полігону здійснює комунальне підприємство Івано-Франківської міської ради «Полігон ТПВ».


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *