ТРОХИ ТАЄМНИЦЬ ВІД МИРОТВОРЦЯ ПРО ANNA-News


У 2014-2016 роках цей пропагандистський російський ресурс був в Миротворця, як на долонях. Мы знали про них майже все.

Особливу цінність представляли їх канали комунікацій, які Миротворець контролював у реальному часі. Фото від фотопропагандистів з місць подій, листування з інформаторами та їх провокаційні задуми, перші три роки війни ми отримували майже в реальному часі.

Це може здаватися неймовірним, але ми іноді розважались шляхом публікацій відповідним чином підготовлених статей і новин на їх сайті. Звісно, робилося це все під конкретний оперативний задум, який завжди досягав визначених цілей.

Але все колись закінчується. У 2016 році ми, разом з колегами, натикали цій Анні закладок більше, ніж блох на собаці, привели в порядок зміст каналу на Ю-тубі шляхом повного знищення контенту за майже 6 років, трохи познущалися, похуліганили і … відпустили Аннушку у вільне плавання.

Вже не було сенсу витрачати на неї свої час і сили, оскільки були запущені різні процеси, націлені на самознищення цього проєкту. Згодом до цього підключилася й наша Держава разом з США.

Та ви і самі вже можете оцінити результат. З 2016 року ANNA-News крок за кроком перетворювалася у НІЩО, яке вже майже не чутно. Так, трохи ще дьоргаються у конвульсіях, але у порівнянні з 2015 роком, то все суто маячня.

А починалася ця цікава операція з цього листа електронною поштою.

3 коментарі до “ТРОХИ ТАЄМНИЦЬ ВІД МИРОТВОРЦЯ ПРО ANNA-News

  1. Ну вы даете!!!..Ну,а продолжение КОГДА БУДЕТ?…На самом интересном месте остановились!!!…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *