Тіла українських військових без голови і взуття, вбиті цивільні: Військовий розповів про моторошні знахідки у звільненому Богородичному


Всюди, де ступала нога російського фашиста, панує запустіння і смерть. Російським окупантам мало вбивати і знищувати міста та села, вони знущаються і катують, насолоджуючись своїми звірствами. Звільнені від російської окупації території України жахають навіть тих, хто бачив вже достатньо смерті і страхіття війни.

Джерело: Обозреватель.

Російські окупанти практично повністю знищили село Богородичне на Донеччині. 11 вересня ЗСУ звільнили населений пункт, але знайшли тут лише розбиті будинки, знищену церкву та всього двох жителів. Багато людей виїхали, багатьох – вбили кремлівські солдати.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав військовий журналіст Олексій Кашпоровський, який нині воює в лавах ЗСУ. За його словами, побачене в селі шокувало українських захисників.

“Росіяни так тікали, що залишили по собі навіть недоварені макарони на плиті. І купу зброї і боєприпасів. І гівно. Гори гівна. Вони гадили всюди – в школі, де жили, в будинках і навіть в церкві місцевого монастиря. Тут вони влаштували сральню просто за вівтарем”, – розповів військовослужбовець.

За його словами, звільнення населеного пункту було непростим. Коли ЗСУ зайшли в село, то “знайшли тіла наших бійців – без голів і без взуття”. Окрім того вони побачили вбитих мирних жителів.

У самому Богородичному, з якого виїхали практично всі люди, залишилися жити лише 60-річний Микола та його 93-річна мати Ніна Іллівна. Вони втратили на війні своїх рідних: старшого сина жінки вбили росіяни разом з його дружиною. Їх поховали просто за будинком.

Зараз єдині мешканці села живуть у невеликому сарайчику. Усі будинки в Богородичному повністю знищені. Як і церква, де окупанти влаштували склад боєприпасів.

“З самої церкви росіяни вкрали ікони. І обоср*ли все, що тільки можна. За царськими воротами просто влаштували туалет. Так само обгиджена і школа, де розміщувалися російські підрозділи. Залишки їжі, порнографія, кинута зброя і амуніція – це місце швидше нагадує якийсь табір бомжів. У кутку бійці “втарой армії світу” влаштували “місце кохання” – кілька матраців на підлозі, крем для рук і російські порнографічні журнали. Думав, таке вже років двадцять ніхто не друкує”, – написав журналіст.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *