ТЕМНИК “СЛУГИ НАРОДУ”


У мережу потрапили документи з інструкціями керівництва політичної сили “Слуга Народу” для простих смертних слуг, де вказана позиція членів партії, якої вони повинні дотримуватись щодо кроків, які робить керівництво України. Документи були опубліковані на сторінці Громадсько-політичного руху ”Межа”. Далі повністю.

ТЕМНИК “СЛУГИ НАРОДУ”

Вашій увазі пропонується “темник” політичної партії “Слуга Народу” на тему війни на Донбасі. Тобто інструкція керівництва політсили її рядовим членам щодо того, що саме казати на цю тему журналістам і українському суспільству.

Звідки “темник” в нас? А вгадайте 😉

Поверх оригінального тексту ви бачите виправлення. Це наш знайомий редактор й філолог не витримав, і почав виправляти стилістичні, пунктуаційні і навіть орфографічні помилки “темника”. Слово “ліс” в кінці означає “ідіть в ліс” (Ми самі раніше не знали! Редакторське.)

Ми дуже хотіли поверх написаного й виправлень ще й розкритикувати їх софістичний й навіть відверто брехливий зміст “темника”. Але тоді папірці були б чорні від виправлень.

Тому просто коротко нагадаємо, що не так з цим бла-бла-бла.

Події останніх місяців показали, що лідери ЗеКоманди або не розуміють, або роблять вигляд, буцім не розуміють, що узаконення так званого “особливого статусу” окупованої частини Донбасу з Мінських домовленостей є легалізацією там проросійської автономії. Тобто збереженням політичної і силової присутності там Росії.

Лідери ЗеКоманди або не розуміють, або роблять вигляд, буцім не розуміють, що їхня “реформа децентралізації” у якості виконання Мінських домовленостей буде запуском процесу повзучої федералізації України.

Лідери ЗеКоманди або не розуміють, або роблять вигляд, буцім не розуміють, що легалізація хоча б однієї проросійської автономії, як і повзуча федералізація призведуть до нових воєн, анексій і окупацій українських територій.

Лідери ЗеКоманди або не розуміють, або роблять вигляд, буцім не розуміють, що українські політичні сили не виграють вибори в ОРДЛО найближчі роки через тривалий вплив російських і проросійських каналів на окуповане населення.

Лідери ЗеКоманди або не розуміють, або роблять вигляд, буцім не розуміють, що проводять саме бездумне відведення українських військ, що вже зараз ставить під удар як мінімум проукраїнське населення прифронтових населених пунктів (Докладніше про це читайте тут ).

Лідери ЗеКоманди або не розуміють, або роблять вигляд, буцім не розуміють, що проводити місцеві вибори одночасно по всій території України (крім Криму) – це подарувати Медведчуку навіть підконтрольну українським силам частину Донбасу.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “ТЕМНИК “СЛУГИ НАРОДУ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *