Так звані медійниці і їхня цілеспрямована дискредитація ЗСУ


Перший скрін, це т.з. журналістка УП (пацієнка Чистилища сайту Миротворець), яка зараз старається над випуском циклу маніпуляційних матеріалів щодо ЗСУ.

Такі самі підготовчі брехливі і маніпуляційні матеріали вона робила, щоб створити інфопривід для зняття з посади Денісової. В результаті все, що стверджувала Денісова виявилося жахливою правдою про злочини російських фашистів в Україні, проте вона все одно була звільнена з посади. Мою особливу любов до Денісової, яка більше за всіх намагалася знищити Миротворець, ви ж зрозумієте. Однак ми розрізняємо, де правда, де свідома робота на шкоду інтересам України.

Лукашова Соня / Lukashova Sonya

Нагадаємо, після оприлюднення даних про звірства російських фашистів деякі українські медійники затіяли протест. Не подобається, бачите, їм висвітлення звірств російських фашистів, попри те, що всі наведені назагал дані не містять жодних ознак персоналізації.

Другий скрін – це результат роботи Лукашової в напрямку дискредитації ЗСУ, Наєва та Залужного, високоефективних та найдосвідченіших полководців сучасності, що є доведеним за останні роки війни фактом і визнано у цивілізованому світі.

А тепер давайте дамо собі відповідь на запитання, кому вигідно більше за всіх деморалізувати збройні сили, оббрехати та дискредитувати Залужного з Наєвим, і до чого тут ця сцикуха і Мусаєва з серією цілеспрямованих дискредитаційних і маніпулятивних статей?

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *