“Ситуація критична”: МО заборгувало виплат військовим майже на мільярд – ЗМІ


Як передає Військовий кур’єр, до них у редакцію потрапив офіційний документ, який датовано 25-м травня 2021 року. Це доповідь Начальнику Генштабу, в якій посадова особа характеризує ситуацію з виплатами додаткових видів грошового забезпечення як критичну.

“Доповідаю, що в Збройних силах України має місце критична ситуація з виплати додаткових видів грошового забезпечення … що спричиняє напруження в військових колективах та сім’ях військовослужбовців.

Згідно з цією доповіддю заборгованість складала на 1 січня 350,8 млн грн., а на 15 травня вже 950 млн грн, тобто виросла майже утричі!

Генштаб та Командування ЗСУ відповідно до цього документу намагається розв’язувати проблему, але розпорядником коштів є Міноборони…

Що ж робить Міністерство оборони? – Воно “вживає міри щодо збалансованого наближення бюджетних асигнувань” і виділяє на погашення заборгованості всього 322 млн грн. з потрібних 940. Саме так зазначено в у листі вих. номер 220/3341 від 20.05.2021. – на це є посилання в доповіді.

На фоні вищевикладеного, нещодавні скандальні публікації про те, як МО намагається погодити через профільний комітет Верховної ради закупівлю люксових лімузинів та совкових краваток і сорочок для параду на суму що, мабуть, перевищує сто мільйонів гривень, цей атракціон великої щирості виглядає просто цинічно.

“Кур’єр” зазначає, що вже спрямував декілька запитів щодо виплат військовослужбовцям на адресу МО – жодної відповіді не одержано.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.