Морський БТР-4Е пройшов додаткові випробування на плавучість


Цього разу військові перевіряли модифіковану версію бронетранспортера для морської піхоти ВМСУ на здатність у подоланні водних перешкод та можливості вступати в бій безпосередньо з води, передає Defense Express.

Морська” версія БТР-4Е, що була представлена ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова” у грудні 2020 року, днями пройшла додаткові типові випробування.

Зокрема, під час тестів дослідний зразок БТР-4Е десантувався у воду з середнього десантного корабля ВМСУ “Юрій Олефіренко”, подолав значну відстань вплав та імітував штурмові дії з ураженням мішеней на узбережжі з води.

Відзначається, що додаткові випробування пройшли успішно, під час них модифікований бронетранспортер продемонстрував очікувані характеристики та зарекомендував себе на відмінно.

“Сучасний, багатофункціональний, грізний — це трьома словами характеристика такого варіанту виконання БТР-4Е. Після додаткових типових випробувань з подолання водних перешкод ми вкотре пересвідчилися у перспективності цього зразка військової техніки та його необхідності для оборони України. БТР-4Е є виключно українською розробкою, що пройшла повний цикл від “чистого аркуша” до постановки на озброєння”, – наголосив очільник оборонного відомства Андрій Таран.

Нагадаємо, перші відомі випробування такої машини були продемонстровані у грудні минулого року. “Морський” БТР-4Е має підвищені характеристики плавучості й був створений, щоб задовольнити потреби Морської піхоти України в єдиному уніфікованому зразку броньованої техніки, котрий здатний ефективно виконувати завдання які притаманні морській піхоті.

У березні цього року стало відомо, що Міноборони підписало з ХКБМ контракт на постачання 60 таких машин в рамках державного оборонного замовлення.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *