Світить довічне: За катування українських військовополонених московиту оголосили підозру


Росіянину, який воював у складі так званої ДНР і знущався над українськими військовополоненими, повідомили про підозру.

Про це поінформували в пресслужбі Генпрокуратури України, передає АrmyІnform.

«За даними слідчих, учасник терористичної організації «ДНР», відомий за позивним «Москва», впродовж  вересня 2014 – травня 2015 років, діючи за попередньою змовою групи осіб зі службовими особами ЗС РФ, безпосередньо брав участь у бойових зіткненнях з українськими військовослужбовцями в районі Донецького аеропорту, здійснював пропагандистську діяльність через публікації антиукраїнських проросійських статей, виготовляючи  відеоматеріали та розміщуючи їх в Інтернеті. Все це задля  досягнення злочинного плану щодо ведення агресивної війни проти України з метою зміни меж її території та державного кордону», – розповіли в Генпрокуратурі.

Також він у порушення норм Женевської конвенції про поводження з військовополоненими катував електричним струмом українських військовослужбовців, які потрапили у полон під час оборони Донецького аеропорту, для отримання даних військового характеру.

«Зазначена особа викликана до органу розслідування на 02.01.2020 для проведення слідчих дій. У разі його неявки без поважних причин, наслідком буде ініційовано затримання і взяття під варту»,– розповіли в Генпрокуратурі.

Інкриміноване йому вчинення особливо тяжких злочинів передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *