США модернізують українські військово-морські бази для військових кораблів НАТО


У зв’язку зі зростанням напруженості між Росією та Україною у Чорному морі, США модернізують кілька українських військово-морських баз, щоб дати можливість військовим кораблям США та НАТО базуватися у кількох в милях від контрольованого Росією Криму.

Про це повідомляє УМП з посиланням на Breaking Defense.

Нагадаємо, ще у липні 2017 року по лінії військової допомоги, яка надається Foreign Military Construction Sales (FMCS), силами американський військових будівельників, в Очакові стартувало будівництво Морського операційного центу, ремонтної майстерні для катерів, а також контрольно-перепускних пунктів по периметру охорони бази.

Оновлення планів відбулося після того, як в листопаді минулого року російські військові кораблі обстріляли і захопили три кораблі українського військового флоту в Керченській протоці. Наразі Росія всупереч рішенню Міжнародного трибуналу продовжує незаконно утримувати захоплених  українських моряків.

Модернізовують Очаківську військово-морську базу та військову базу в Миколаєві, зокрема зводять судноремонтні об’єкти та пару нових морських операційних центрів, з яких сили України та НАТО зможуть координувати свою діяльність.

Більшість робіт проводиться в районі Очакова, який протягом останніх років відвідали кілька будівельних підрозділів ВМС США. Наразі підрозділ з підводного будівництва ВМС США оцінює наявні пірси. «Мета полягає в тому, щоб мати можливість використовувати їх для завдань американських і союзницьких сил». Водолази працюватимуть над посиленням існуючих пірсів, складуть карту морського дна, щоб переконатися, щоб великі кораблі зможуть заходити туди, а також обиратимуть місце для запланованого плавучого дока.

Крім того, як можна побачити з поширених пресслужбою американських ВМС фото, військовослужбовці 133-ого мобільного будівельного батальйону ВМС США допомагають відбудовувати злітно-посадову смугу військового аеродрому у Миколаєві.

Нагадаємо, 05 липня стало відомо про замінування Одеського морвокзалу.

Невідомі заявили про наміри підірвати одеський морський вокзал і низку причалів, якщо кораблям НАТО не заборонять заходити в акваторію Одеського порту і не зареєструють Шарія та Клюєва на вибори.

Відповідний лист з вимогами надіслали в одеський філіал Адміністрації морських портів України (АМПУ), повідомляє міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook, передає “Новое время”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *