Морпіхи США будують базу ВМС в Очакові


В Очакові Миколаївської області в серпні минулого року було розпочато будівництво Оперативного центру ВМС.

Завданням Оперативного центру буде координація зусиль морського, повітряного і берегового компоненту ВМС, а також Сил Спеціальних операцій. У складі оперативного центру буде і Командний центр флоту, звідки буде здійснюватися безпосередній зв’язок з усіма кораблями в морі. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

Крім того, Оперативний центр планується активно використовувати під час навчань “Сі бриз” як центр управління багатонаціональних сил в Чорному морі.

Оперативний центр ВМС будує перший мобільний будівельний батальйон морської піхоти США, а також американська комания KVG, яка займається забезпеченням систем спеціальної внутрішньої зв’язку і налагодженням інформаційної інфраструктури. Об’єкт будують на території Очаківської військово-морської бази, де зараз дислокується 5-я бригада надводних кораблів ВМСУ.

Американські фахівці будують три об’єкти:

  • Оперативний центр ВМС України
  • Ремонтні майстерні
  • Контрольно-пропускні пункти по периметру охорони бази.

Всі роботи оплачує американська сторона в рамках програми військової допомоги Україні по лінії Foreign Military Construction Sales.

Будівництво оперативного центру Військово-морських сил України на військово-морській базі в Очакові інженерними підрозділами США планується завершити в 2019 році.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *