ЩОБ САМООЧИСТИТИСЬ ВІД ПЕРЕВЕРТНІВ, ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ ТА СУДАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА


Сфальшовану справу видно здалеку і неозброєним оком. Фальсифікатори таких справ з самого початку примудряються зробити так, щоб викликати повну недовіру до них і їхніх дій.

То втулять у постанову “ультранаціоналістичні ідеї”, то дати переплутають, то помилок нароблять у визначеннях та термінах стільки, скільки блох на собаці, то натикають дивних перлів типу: невстановлені люди у невстановленому місці с невстановленою метою і невстановлений спосіб щось там здійснили.

Бо поспішають. Бо замовлення.

У сучасному дигітальному світі де все легко перевіряється, треба бути дуже обдарованим щоб зробити так, щоб повірили. А люди не вірять, бо мають очі і розум.

У грудні 2020 року ДБР звинуватило Тетяну Чорновіл у навмисному вбивстві охоронця офісу “партії регіонів”. Так і написали: “обвинувачується в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, вчиненого за попередньою змовою групою осіб способом, небезпечним для життя багатьох осіб (п.п. 5, 12 ч. 2 ст. 115 КК України)“.

Обвинувачення означає, що слідство завершене і справу скерована до суду. Але не все так просто. Вже більше року суд по цій сфабрикованій справі так і не розпочався.

Про те, що справа проти Чорновіл замовна і сфабрикована від самого початку, можна довго розказувати, але є в ній деякі моменти, які фактично вказують на те, что прокурори, слідчі та судді скоюють злочин у змові.

Наприклад: основні потерпілі у цій справі не мають бажання давати “правильні” показання попри тиск та погрози слідчих і прокурорів. Бо розуміють, що їх хочуть використати задля засудження завідомо невинної людини. На них за це судом накладають штрафи, а також приймають рішення щодо примусового приводу.

За фальсифікацію кримінальної справи проти завідомо невинних людей і дискредитацію правоохоронної системи України основні фігуранти фабрикації цієї справи тепер знаходиться у Чистилищі.

Щоб не забути.

Такі перевертні ганьблять всю правоохоронну і судову систему країни, дискредитують її.

https://myrotvorets.center/criminal/batrin-olesya-vasilevna/

https://myrotvorets.center/criminal/kasko-vitalij-viktorovich/

https://myrotvorets.center/criminal/volyan-vladislav-vasilevich/

https://myrotvorets.center/criminal/cherednichenko-bogdan-yurevich/

https://myrotvorets.center/criminal/danilyuk-anatolij-vladimirovich/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *