Сплановані звірства: Російські офіцери видають солдатам знаряддя для сексуального насильства над українцями


На деокупованих територіях знаходять знаряддя для сексуального насильства, які російські офіцери роздавали солдатам для знущання з українців.

Про це під час міжнародної конференції United for Justice — «Об’єднані заради справедливості» у Львові повідомив голова Верховного Суду Всеволод Князєв, передає Укрінформ.

«У сексуальних злочинах в Україні немає просто виконавців, там є й організатори. Бо структура цих злочинів дуже складна. Чи не було це формою геноциду українського народу? На деокупованих територіях Пущі, Бородянки, Ірпеня, коли я відвідував звільнені і знищені приміщення судів, в одному з них, яке використовувалося як штаб російських офіцерів, СБУ знайшла цілий ящик засобів, які використовуються для вчинення насильницьких сексуальних актів. Офіцери роздавали їх солдатам, щоб вони в подальшому їх використовували. Ймовірно, що вони це мали вже із собою, і цей злочин планувався заздалегідь», – розповів Князєв.

Він наголосив, що для України і міжнародної спільноти важливо визначити, хто відповідальний за цей злочин, хто є його суб’єктом. На думку Князєва, незабаром ці справи в судах стануть масовими, і важливо кваліфікувати ті чи інші дії.

“Нема любові без ненависті, як нема білого без чорного! Хочете любові, то мусите ненавидіти.”
/Володимир Винниченко

Ненавидіти все російське і всю росію, проклинати до сьомого коліна і бажати одного, щоб повернулось їм сторицею усе, що вони з нашим народом скоїли за сотні років нашої історії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *