“- Соляра, как вода, замерзла! – Мне по*уй, как ты заведешь, выгоняй на полигон!”- в окупантів замерзла техніка


Українська розвідка перехопила розмови бойовиків про поломку їхньої техніки через холодну погоду.

Про це інформує Мілітарний.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України, 25 грудня, повідомило що військова техніка у частинах 1-го та 2-го Армійських Корпусів російських окупаційних військ на Донбасі, вийшла з ладу.

Техніка поламалася через зниження температури та низьку якість пального.

«У зв’язку із зниженням температури та низькою якістю пального значна частина військової техніки у з’єднаннях та військових частинах 1 та 2 Армійських Корпусів російських окупаційних військ вийшла з ладу», – йдеться у повідомленні.

Зараз тривають ремонтні роботи з відновлення бойового стану техніки.

Судячи з повідомлення української розвідки, техніка яка вийшла з ладу, належить 7-й окремій мотострілецькій бригаді 2-го армійського корпусу окупаційних військ Росії на Донбасі.

За даними Вікіпедії, це військове з’єднання окупантів було утворене на базі формувань проросійських угруповань у Торезі, а також частково угруповання російського терориста Гіркіна.

У 2016 році військовослужбовці-артилеристи бригади проходили підготовку у Михайлівській військовій артилерійській академії міста Санкт-Петербург, що у Росія. Формування дислокувалося у м. Дебальцеве, а потім було передислоковане до міста Брянка, Луганської області.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *