Слідчі ДБР обслуговують Telegram-канали: ДБР відкрило справу про незаконний збір інформації про Петра Порошенка в інтересах Портнова


Державне бюро розслідувань прийняло заяву адвоката п’ятого президента України Петра Порошенка про порушення слідчимим ДБР українського законодавства і дії в інтересах заступника голови АП часів віктора Януковича Андрію Портнову.

Про це повідомив адвокат Петра Порошенка Ігор Головань під час брифінгу, який транслював телеканал Прямий.

“Мене повідомили буквально вчора, що ГПУ ще 10 вересня направила сюди кримінальне провадження за моєю заявою, що стосується незаконного збору інформації про особу,  інформації, що складає комерційну і банківську таємницю”, – розповів він.

“Ми бачимо, що слідчі ДБР, замість того, щоб діяти відповідно до закону, в інтересах держави, обслуговуть певні Telegram-канали, збирають інформацію про компанії, про рахунки Петра Порошенка, і все це передається на Telegram-канали. За цими фактами було зареєстроване кримінальне провадження”, – зазначив він.

Раніше Шевченківський районний суд Києва у позові народного депутата ВРУ VIII скликання Тетяни Чорновол виніс рішення розпочати кримінальне провадження проти Портнова.

Мова в ній йде про створення Портновим злочинної організації для узурпації влади. Зокрема, в ній викладенні факти фінасування Портновим через підлеглих осіб кандидата в президенти Зеленського. Це фактично було “підкупом”, здійсненим з метою призначення осіб, близьких до одіозного чиновника адміністрації Януковича, на високі посади в новій владі, повідомила Тетяна Чорновол.

#Portnov

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *