Суд зобов’язав ДБР розслідувати узурпацію влади Портновим


ДБР буде розслідувати факти фінансування Портновим кандидата в Президенти Зеленського.

Про це повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook Народний депутат України Тетяна Чорновол.

“Суд зобов’язав ДБР розслідувати узурпацію влади Портновим. Ура! Шевченківський суд зобов’язав Державне бюро розслідувань внести до єдиного реєстру досудових розслідувань мою заяву про вчинення кримінального правопорушення Портновим.

Мова в ній йде про створення Портновим злочинної організації для узурпації влади. Зокрема, в ній викладенні факти фінасування Портновим через підлеглих осіб кандидата в президенти Зеленського. Це фактично було “підкупом”, здійсненим з метою призначення осіб, близьких до одіозного чиновника адміністрації Януковича, на високі посади в новій владі.

Нагадаю, законодавство передбачає виключно добровільне фінансування передвиборчих фондів, натомість цілий перелік помічників та юристів, підлеглих Портнову, перерахували мільйони грн в передвиборчий фонд кандидата в Президенти Володимира Зеленського, виконуючи доручення Портнова. Все це було здійснено згідно домовленостей з самим Володимиром Зеленським і нинішнє призначення цілого переліку осіб, близьких до Портнова, на високі державні посади, є наслідком цих домовленостей. Зокрема, йдеться про призначення люстрованного Андрія Богдана керівником офісу Президента.

З нетерпінням чекаю виклику в ДБР для свідчень, а також виклику Портнова.”

#Portnov

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *