“Сім танків за 36 секунд”: ЗСУ продемонстрували приголомшливі для ворога результати


Джерело: “Діфенс Експрес“.

Збройні сили України наразі забезпечені достатньою для протистояння російській агресії кількістю сучасних протитанкових засобів.

“Скажу так – всім вистачить”, – наголосив Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний.

За його словами, нещодавно в присутності представників ЗМІ, були проведені стрільби з українських ПТРК, на яких було продемонстровані досить приголомшливі для ворога результати.

“На очах журналістів група людей, що під’їхали до місця навчань на звичайній вантажівці, за 36 секунд знищили колону танків. Сім танків за 36 секунд. Присутні навіть не одразу зрозуміли, що і як відбулося”, – розповів він.

Водночас генерал-лейтенант зауважив, що наразі ЗСУ мають “достатньо протитанкових засобів, в тому числі – вітчизняного виробництва, що показують себе дуже добре”.

Окрім протитанкових систем розроблених ДККБ “Луч”, українські військові також мають на озброєнні й певну кількість американських систем третього покоління FGM-148 Javelin, можливості яких можуть стати дуже неприємними для російських танкістів у разі нападу.

“Нам було цікаво на це дивитися (мова йде про нещодавні стрільби з ПТРК Javelin, в зоні ООС) особливо після широкої реклами з боку Російської Федерації щодо наявності “дахового” захисту від цих систем. Ми спроєктували такий захист та провели стрільби. Як ви бачили, результати були чудовими, але вже зовсім сумними для російських танкістів”, – зауважив Валерій Залужний.

“Для російських танків на сьогодні не існує жодного захисту або перешкод, які б не міг подолати Javelin”, – зазначив він.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *