МИРОТВОРЕЦЬ ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ В СУСПІЛЬСТВА


МИРОТВОРЕЦЬ ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ В СУСПІЛЬСТВА

Починаючи з 2015 року керівництво МВС та НП неодноразово наголошувало на тому, що Україна, як цивілізована демократична країна, має викорінити таке поняття, як тітушняцтво та проплачені мітинги.

В свою чергу, Центр Миротворець весь цей час допомагав правоохоронцям в цьому питанні, але, як виявилося, проти брудних грошей т.з. народних депутатів від прокремлівських та зелених партій, навіть спільними зусиллями МВС і Миротворця дуже важко протистояти.

З появою системи розпізнавання Ідентиграф ситуація змінилася.

Після занесення тітуханів до Чистилища у багатьох з них починаються різноманітні проблеми, які не дають їм спокою. Ми про це періодично інформуємо суспільство.

19.01.2022р. на Софіївській площі у Києві планується здійснення, за кошти т з. народних обранців від слуг, чергових проплачених провокацій проти мирного мітингу громадян під Печерським судом. Для цього вже збирається тітушня.

Задля поповнення системи розпізнавання обличчями тітуханів, Центр Миротворець просить громадян здійснювати фотофіксацію їх облич та надсилати на адресу Центру Миротворець.

Ми, в свою чергу, будемо формувати відповідний банк даних таких облич, яким в подальшому зможе користуватися кожний і в першу чергу державні та комерційні установи, банки.

При прийомі на роботу чи на службу, або при спробі взяти кредити в банках, в тітуханів мають виникати проблеми різного характеру. Це логічно і справедливо, бо вони соціально ненадійні.

А чим більше в них таких проблем буде, тим менше охочих буде взяти участь у проплачених мітингах.
І це також логічно.

Тому фоточки тітуханів просимо надсилати якісні, як на паспорт. Бажано без масок і капюшонів.

Нагадуємо, що Центр “Миротворець” здійснює свою свою діяльність виключно в межах українського та міжнародного законодавства з метою допомоги правоохоронним органам та спецслужбам.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *