Ще два легкомоторних літаки Tecnam P2002-JF отримав Міжнародний центр підготовки пілотів НАУ


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Два нових легкомоторних навчально-тренувальних літаки Tecnam P2002-JF для Міжнародного центру підготовки пілотів НАУ вже розмитнені, розвантажені та розміщені в ангарі аеродрому в Гостомелі в інтересах НАУ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Закупівля п’яти літаків відбувалася в рамках реалізації державного інвестиційного проєкту «Міжнародний центр підготовки пілотів Національного авіаційного університету», який пройшов узгодження Міжвідомчої комісії з питань державних інвестиційних проєктів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 № 571. Було проведено міжнародний тендер з допомогою системи Prozorro з дотриманням всіх вимог чинного законодавства.

Нові літаки P2002-JF, 2019 випуску, сертифіковані EASA відповідно до правил CS-VLA, відносяться до категорії VLA (Very Light Aircraft по європейській класифікації). Приладова панель відповідає міжнародним стандартам і обладнана пілотажно-навігаційним комплексом Garmin 660.

Літаки мають видатні експлуатаційні якості та льотні характеристики, поряд з високою рентабельністю і низькою вартістю обслуговування, що робить їх прекрасним вибором, в першу чергу, для початкового льотного навчання.

P2002-JF обладнані двигуном виробництва Rotax Aircraft Engines (Австрія), що дуже важливо з точки зору економічності. Адже в якості палива P2002-JF може використовувати звичайний бензин АІ-95 з середньою витратою 17 літрів на одну годину. Завдяки цьому, з крейсерською швидкістю близько 200 км/год літак здатний за 6 годин подолати відстань понад тисячу кілометрів, що є дуже хорошим показником для повітряних суден цього класу. Всі системи двигуна Rotax дубльовані, що значно знижує можливість його відмови.

P2002-JF – це ще і безпечний літак. Безпека завжди була на чолі пріоритетів для розробників і конструкторів Tecnam. У P2002-JF вона була реалізована в конструкції планера, у вузлах та агрегатах літака. Захистом при капотуванні служать дві дуже міцні дуги, які виконані зі сплаву сталі і хрому, інтегровані в задню частину вітрового скла і ліхтар кабіни. Ще одним гарантом безпечної експлуатації є звуковий сигналізатор критичних кутів атаки (датчик зриву), що попереджає про наближення зриву потоку, який може привести до звалювання і штопору — причини більшості катастроф в малій авіації. Також P2002-JF обладнані додатковими системами, зокрема, системою обігріву ППД (приймач повітряного тиску), системами «Аudio panel and marker receiver» і «Transponder» (система ідентифікації), завдяки якій пілоти зможуть здійснювати польоти по Україні та за її межами.

Раніше про прибуття літаків для Міжнародного центру підготовки пілотів НАУ: Cessna 172 і два Tecnam 2002 повідомлялося в грудні 2019 року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *