Герой України Михайло Забродський прочитав цикл лекцій стратегічним партнерам НАТО


Екс-командувач Десантно-штурмовими військами ЗСУ, Герой України Михайло Забродський прочитав в США цикл лекцій з оперативного мистецтва в ході російсько-української війни.

Відповідна інформація розміщена на на офіційній сторінці партії «Європейська солідарність» в Facebook.

“Дякуємо Михайлу Забродському за вкрай важливу роботу зі зміцнення зв’язків з нашими стратегічними партнерами – Сполученими Штатами Америки.

На запрошення Командування Армії США (!) наш бойовий генерал прочитав цикл закритих лекцій «Оперативне мистецтво в конфлікті на Сході України 2014-2015». На базі Міжамериканського оборонного коледжу зібрались офіцери і генерали Армії США, зокрема, Начальник штабу Армії США, генерал-лейтенант Уолтер Пайєт”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що подібні заходи будуть продовжені на прохання американських колег.

Виступи Михайла Забродського викликали жваві дискусії та настільки великий інтерес, що американські колеги запросили його продовжити цикл лекцій, – додали у пресслужбі.

Досвід українських воїнів набутий в ході російсько-української війни становить великий інтерес для Альянсу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли: КРАЇНИ-ЧЛЕНИ НАТО ЦІКАВЛЯТЬСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ РЕМОНТУ ТЕХНІКИ В БОЙОВИХ УМОВАХ.

– Український  досвід надзвичайно цікавить іноземців, адже він – найсвіжіший і унікальний. Адже, якщо закордонні колеги різноманітні випадки бойових пошкоджень здебільшого моделюють, то українські військові їх усувають у реальному житті. І, до речі, мають неймовірні успіхи.

КОЛИ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ДІЗНАЛИСЬ, ЩО МИ ВОЮВАЛИ У ДАП, ВСІ ГЕНЕРАЛИ, ПОЛКОВНИКИ НАТО ПІДНЯЛИСЬ ТА АПЛОДУВАЛИ НАМ – ГЕНЕРАЛ МІКАЦ.

У 2015 році нас запросили в Дюссельдорф на конференцію НАТО. І ми розповідаємо, як підбили в ДАП танк з РПГ. Піднімається один з військових: «Дозвольте засумніватися в ваших словах», – розповідає Мікац.

Втрутився генерал, колишній командувач армією США в Європі Бен Ходжес:

«Це сьогодні вони генерали і знаходяться тут, а ще недавно були командирами бригад під Донецьком».

Після цього всі генерали, полковники піднялися і почали аплодувати нам.”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *