Країни-члени НАТО цікавляться нашим досвідом ремонту техніки в бойових умовах


Наприкінці вересня у місті Турне Королівства Бельгія відбувся Семінар кращих практик з ремонту бойових пошкоджень.

У ньому взяли участь як військові, так і цивільні представники з питань логістики 10 країн: Австрії, Бельгії, Латвії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Словаччини, США, Туреччини та України.

Ділилися здобутками в унікальному проєкті, щодо наповнення бази даних новими матеріалами про пошкодження техніки та озброєння, які отримали на полі бою, а також шляхи оптимального їхнього відновлення, повідомляє АrmyІnform.

На щорічних семінарах, які проводяться у різних країнах-членах НАТО, фахівці вивчають представлені нові дані щодо передового досвіду з ремонту озброєння та військової техніки, а потім долучають їх до бази даних.

– Український  досвід надзвичайно цікавить іноземців, адже він – найсвіжіший і унікальний. Адже, якщо закордонні колеги різноманітні випадки бойових пошкоджень здебільшого моделюють, то українські військові їх усувають у реальному житті. І, до речі, мають неймовірні успіхи.

Наприклад, ті пошкодження, які натовці у військах взагалі не ремонтують, зокрема техніку з ураженням систем керування вогнем відправляють лагодити лише у спеціалізовані установи чи завод, нашим військовим ці пошкодження вдається усувати навіть на першій лінії оборони на Донбасі, – розповідає учасник семінару від України, начальник відділу повірки та регулювання радіовимірювальних приладів військової частини Командування Сил логістики ЗС України майор Тарас Постний.

Наступний Семінар кращих практик з ремонту бойових пошкоджень у 2020 році прийматиме Австрія.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *