Ще більше препаратів за програмою “Доступні ліки” – Мінохорони здоров’я затвердило новий перелік


Міністерство охорони здоров’я України затвердило новий перелік препаратів, які входять до програми  “Доступні ліки”, – про це повідомила Уляна Супрун на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

З новим переліком ліків можна ознайомитись за посиланням
https://goo.gl/vMPv1n.

Повідомляється, що загалом у реєстрі 258 препаратів, з них 64 є безоплатними для пацієнтів, за інші треба доплатити невелику різницю. З переліку найдорожчий препарат, який повністю оплачує держава для пацієнта за програмою “Доступні ліки”, коштує – 898,22 грн.

Водночас зазначаєтья, що завдяки перегляду переліку препаратів програми, виробники знизили ціни на 37 торгових найменувань лікарських засобів. Найбільше зниження ціни на препарат сягнуло 45%.

Програма розвивається, а це означає, що більше українців отримуватимуть регулярне лікування, більш здорове й довге життя. Кожен має можливість скористатися “Доступними ліками”. Якщо маєте захворювання серця, діабет ІІ типу чи бронхіальну астму — поговоріть із сімейним лікарем. Можливо ви зможете отримувати свої ліки значно дешевше або ж на 100% безкоштовно, – йдеться в повідомленні.

Більше про “Доступні ліки” тут ➡️ http://moz.gov.ua/dostupni-liki.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *