Рух України до ЄС і НАТО: Не може бути справедливої Європи без незалежної України – Д.Туск


19 лютого 2019 року у присутності Президента Європейської Ради Donald Tusk Президент України Петро Порошенко підписав у сесійній залі ВР Закон про зміни до Конституції, яким незворотньо закріплений рух України до ЄС і НАТО.

Нікому ніколи європейський і євроатлантичний вибір не давався такою дорогою ціною, як Україні. Ми живемо в неоплатному боргу перед нашими героями. Ми зобов’язані зробити все, щоб їхня боротьба не виявилася марною, і щоб ніхто і ніщо не повернуло нас назад, у кайдани Москви, – заявив Петро Порошенко у своїй промові.

Президент зазначив, що свою стратегічну місію вбачає в гарантуванні незворотності європейської та євроатлантичної інтеграції. Не пізніше 2023 року – подати заявку на членство в Євросоюзі і отримати План дій щодо членства в НАТО.

У свою чергу Голова Європейської Ради Дональд Туск сказав:

Петро Порошенко застеріг від необдуманих кроків щодо пошуку інших безпекових об’єднань окрім єдино можливого – НАТО.

Не полінувався вивчити програми кандидатів. І, на превеликий подив, не знайшов в більшості з них пункту про членство України в Євросоюзі та НАТО. Нема, хтось викреслив.

Ще одна програма пропонує на референдумі вирішувати питання членства в НАТО або інших безпекових об’єднаннях. Авторам невтямки, що «інше безпекове об’єднання» біля наших кордонів не існує. Воно лише одне – і назва цьому об’єднанню, якщо хтось не знає, НАТО.

Ташкентський пакт, контрольована російським генштабом Організація Договору про колективну безпеку… Може вони їх мають на увазі? Які «інші безпекові об’єднання»? Не допустимо!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.