Російські окупанти засудили до 13 р суворого режиму лікаря-невропатолога за проукраїнські пости в твіттері


ТИМ ЧАСОМ РОСІЯ ПРОДОВЖУЄ КАТУВАТИ І ВБИВАТИ МИРНИХ ГРОМАДЯН НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Окупаційна російська влада Донецька запроторила громадянина України, лікаря-невропатолога Юрія Шаповалова до в’язниці. Причиною послугувала проукраїнська позиція українця і пости в соціальних мережах.

16 квітня 2020 року вироком так званого, ніким не визнаного, окупаційного “суду” Ю.Шаповал засуджений на 13 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії суворого режиму.

Юрій Шаповалов

За інформацію бойовиків, провина Шаповалова полягає у проукраїнському Twitter: «З 2014 року вказаний громадянин вів сторінку у соціальній мережі Twitter, розміщував інформацію, що сприяє дестабілізації суспільно-політичній обстановці у Республіці», — заявили злочинці “МГБ ДНР”.
До затримання він мав аккаунт у твіттері під ім’ям “Залишенець Донецький”. Зараз цією сторінкою користуються бойовики.

Юрій Шаповалов – донецький лікар-невропатолог. Викрадений бойовиками він був ще в січні 2018 року, коли повертався з роботи додому.
За свідченням колишнього цивільного заручника Олега Галазюка, того відразу привезли в таємну в’язницю так званого МГБ – “Ізоляцію”.

Там катували електричним струмом, били і зламали кілька ребер. І все заради того, щоб затриманий зізнався у співпраці з українськими спецслужбами.

“Ніхто не міг передати йому передачу. Він і влітку ходив в зимовому взутті, в якому його затримали в січні”, – згадує Галазюк.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *