МЗС і фонд «Повернись живим» передали ЗСУ 5000 реагентів для ПЛР-тестів на коронавірус


15 травня Міністерство закордонних справ України і Благодійний Фонд «Повернись живим» передали Збройним Силам України 5000 одиниць реагентів для ПЛР-тестування на коронавірус. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

МЗС України та Фонд “Повернись живим” допомагають військовим з 2014 року. Чергова партія допомоги є важливим посиленням спроможності  українського війська. 

“Міністерство закордонних справ України ще з 2014 року відчуває особливий зв’язок зі Збройними Силами, з людьми, які зі зброєю в руках стоять на захисті України. Коли постало питання у міністерстві, кому ми хочемо допомогти у час пандемії, відповідь знайшлася миттєво – військовим медикам”, – заявив на брифінгу Дмитро Кулеба. 

Як зазначається у повідомленні, раніше у рамках акції «Захистити захисника» українські дипломати у 109 закордонних дипломатичних установах та центральному апараті МЗС перерахували частину своїх заробітних плат задля підтримки військових медиків у боротьбі з коронавірусом, зібравши понад 1,78 млн грн. 

На частину цих коштів фонд закупив 5000 одиниць першого компоненту для ПЛР-лабораторій Командування медичних сил ЗСУ. Вони дадуть змогу проводити інтенсивне тестування військовослужбовців на наявність коронавірусної інфекції.  Решта зібраних коштів піде на закупівлю засобів індивідуального захисту для військових медиків.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *