Російські фашисти планували пройтись парадом по Хрещатику і везли з собою парадну форму


Перші дні повномасштабного російського вторгнення для багатьох стали як “грім серед ясного неба”, включаючи владу. На 9-й рік російсько-української війни атака російських загарбників застала заколихане владою населення зненацька. Ми лічили години – світ рахував силу нашого спротиву годинами, навіть не днями. Потім ми лічили дні, бо світ давав нам ще день-два, максимум.

Тим часом русня палала. Українці не втекли, не розгубились, стали стіною, хто голіруч, хто з коктейлями “Молотова”, хто з добутою різними шляхами зброєю.

День 11-тий.

За 11 днів війни в Україні втрати росії склали понад 11 тисяч осіб особового складу.

Російсько-фашистські загарбники планували пройтись парадом нашим Хрещатиком. Для цього вони навіть везли з собою парадну форму з уже причепленими медальками.

Відповідне фото 6 березня публікувало у Facebook Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ.

“Вони їхали до нас вбивати наших дітей, руйнувати наші будинки, щоби потім пройти урочистим парадом Хрещатиком. Навіть везли із собою парадну форму з приколотими медалями. Але щось пішло не так. Частина з них удобрила українську землю, а частина – в полоні просить про прощення”, – йдеться у повідомленні.

Ретельну підготовку кремля до параду виявили і в Ірпені, коли підірвали гараж зданий в оренду, і знайшли там парадну форму російських фашистів.

На 178-й день героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгненню мрія російських загарбників здійснилась, хоч і з нюансами.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *