Roshen збудувала будинок для ЗСУ і вже оздоблює кімнати. Військовим зилишиться лише розкласти речі по поличках


Корпорація «Roshen» завершує будівництво двоповерхового будинку для військових військового арсеналу з Калинівки, повідомляє Український мілітарний портал.

Нагадаємо, аналогічний будинок, за кошти кондитерської компанії, вже побудовано та здано в експлуатацію у Броварах, що на Київщині.

У ньому 16 квартир де розташувались військових передислокованих з Криму. Він знаходиться поряд із військовою частиною. У кухнях – вбудована техніка, керамічна плитка – у санвузлах, умебльовані передпокої та кімнати – таким побачили своє житло військові подружжя, коли отримували ключі від нових квартир.

За чотири місяці будівельники у Калинівці вже встигли звести двоповерхівку на підготовленому фундаменті, спорудити технічний поверх, дах і підвести комунікації.

Нині триває оздоблення всередині приміщень та встановлення сантехніки.

Читайте також:

Здати в експлуатацію планують за місяць, тоді він буде повністю готовий для життя. Кімнати обладнають меблями та побутовою технікою. Військовим залишиться тільки розкласти власні речі по поличках.

Будинок перебуватиме на балансі військової частини як фонд службового житла. Можливість приватизації приміщень повністю виключена.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *