РФ вишвирює українця з симптомами коронавірусу до ОРДЛО попри наявність у нього російського “паспорту”, – розвідка


За даними українських розвідників, на території росії – країни агресора знаходиться чоловік, який нещодавно повернувся з Китаю та у якого виявлено симптоми коронавірусу COVID-19, повідомляє пресцентр штабу Операції об’єднаних сил.

Чоловік має місце реєстрації на території тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей, є громадянином України, але всупереч законодавству України незаконно став власником російського паспорту.

Росія – країна агресор радо роздає свої паспорти, нав’язує своє громадянство всупереч волі мешканців тимчасово окупованого Криму і Донецької та Луганської областей, але не має на меті визнавати їх своїми громадянами на ділі і піклуватись про них у разі потреби. Хоча… Своїх громадян російська федерація теж має за гарматне м’ясо і безправне стадо.

Окупанти не довго думаючи, вирішили його якнайшвидше доставити в ОРДЛО, а не лікувати у своїх медичних закладах. Тому що Донбас і Крим росія – країна агресор теж окупувала не для для того, щоб про них піклуватись.

Взагалі росія полюбляє розповідати про кількість російських паспортів, які отримали мешканці непідконтрольної уряду України території та які привілеї очікують «потенційних росіян», але, у той же час, як бачимо, легко відмовляється від своїх «новоспечених громадян», тим самим вкотре показуючи своє лицемірне обличчя, – йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, найближчим часом, з російського міста Новошахтинськ очікується передислокація хворого з підозрою на коронавірусну інфекцію на неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону в районі пункту пропуску «Довжанський», а далі чоловіка передадуть до однієї з лікарень на території ОРДЛО.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *