Реформа 2018 року: На Хмельниччині збудували сільську амбулаторію та придбали новий позашляховик


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

У селі Зяньківці Деражнянського району збудували амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка буде обслуговувати жителів 8 населених пунктів.

Заклад не лише повністю укомплектований необхідним обладнанням, а також забезпечений доступом до високошвидкісного Інтернету для надання телемедичних послуг, комп’ютерною технікою, меблями, медичною апаратурою та приміщенням для проживання лікаря, повідомляється на сайті  Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, програма з будівництва амбулаторій у всіх регіонах країни стартувала в 2018-му році. Тоді ж в Україні стартувало масштабне будівництво перших 517 нових сільських амбулаторій моно- та групової практики. Зідно плану реформи, після будівництва розпочинався етап впровадження у цих амбулаторіях телемедицини.

РЕФОРМА МЕДИЦИНИ:В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ТЕСТУВАННЯ СІЛЬСЬКОЇ ТЕЛЕМЕДИЦИНИ

У С ЗАБОРОЛЬ РІВЕНСЬКОЇ ОБЛ В НОВОЗБУДОВАНІЙ АМБУЛАТОРІЇ ВЖЕ РОЗПОЧАЛИ ТЕСТУВАТИ ТЕЛЕМЕДИЦИНУ

У 2019 році за кошти державного та місцевого бюджетів для потреб амбулаторії придбано новий позашляховик RenaultDuster, що дає можливість сімейним лікарям здійснювати виїзди до хворих в сусідні населені пункти.

Загальна кошторисна вартість новобудови 8 млн. 249 тис. грн. З місцевого бюджету на будівництво було виділено 824 тис. грн.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *