Рашисти прямо у Києві під носом СБУ розвернули бурхливу комерційну діяльність


Російські фашисти зі своїми посіпаками у Києві, просто під носом Служби безпеки України, розгорнули бурхливу комерційну діяльність, за рахунок якої спокійно фінансують російського агресора для вбивств українців.

Як в Києві працює родинний бізнес російського найманця розповів волонтер Центру “Миротворець” генерал-майор запасу СБУ, співробітник Аналітичного центру вивчення і протидії гібридним загрозам Ігор Гуськов.

Займаючись багато років ідентифікацією найманців ПВК «Вагнер», постійно наголошую: російських орків завжди треба відпрацьовувати родинами, бо їх мерзенність, зухвалість та лицемірство – колективна сімейна цінність.

Чергове підтвердження – російський їхтамнет зі Ставрополю Тарасов Костянтин Віталійович, 12.01.1993 р.н. З кінця 2014 року скоював військові злочини на Донбасі, з 2016 – в Сирії та Лівії у складі позаштатного підрозділу російської військової розвідки ПВК «Вагнер» (особистий «вагнеровський» жетон Тарасова М-3442), у теперішній час бере особисту участь у російському збройному вторгненні в Україну.

У перервах між вбивствами по всьому світу Тарасов одружився на  мешканці окупованого ЗС РФ донецького м. Новоазовськ. Дружина Шупчинська Оксана Олександрівна, 06.01.1991 р.н. після укладання шлюбу не тільки змінила прізвище (Тарасова), але і добровільно набула громадянство країни-агресора, зрадивши Україну.

Її син Дмитро «люб’язно» поділився у соцмережах сімейними фото та фотографіями свого вітчима з «вагнерівських» відряджень. Уся ця інформація не викликала би особливого інтересу, як би не теща найманця ТарасоваШупчинська (Пильгун) Тетяна Миколаївна, 05.09.1962 р.н. та дружина її старшого синаШупчинська (Дорошенко) Ганна Олександрівна, 05.12.1987 р.н.

Теща найманця Тарасова щиро вітає російське вторгнення та вбивство окупантами українських дітей у Харкові, Києві, Миколаїві та Маріуполі, наголошуючи: «Наша семья сделала свой выбор в 2014 в сторону России, мы не ждали, чья возьмет». Вона також відкрито демонструє власну ейфорію від рішення Путіна щодо визнання фейкових утворень на території ОРДЛО: «Для нас большой праздник 22.02.2022, признание наших республик. Нас благословили небеса, с нами Бог, с нами Россия». Одночасно, Шупчинська Т.М. відкрито хизується паспортом громадянки Російської Федерації, який отримала 7 березня 2020 року. Але головне не у цьому.

Згідно з інформацією сайту «Миротворець», якимось дивним чином теща російського найманця Тарасова (до речі, вихователька дитячого садку), не виїжджаючи з окупованого Новоазовська, у квітні 2017 «примудрилася» стати засновником та керівником”ТОВ “ПЕТАНО ГРУП” з місцем реєстрації – м. Київ, вул. Володимирська, 49-А та статутним фондом у 340 тисяч гривень.

Комерційні інтереси фірми Шупчинської Т.М. всеосяжні – від електромонтажних робіт, будівництва до оптової торгівлі зерном, кормами для тварин, паливом, рудами та металами. Однак, як вбачається з тексту ухвали Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 20.12.2017 у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР 17.11.2017 № 42017040000001508, одне з ключових завдань “ТОВ “ПЕТАНО ГРУП”«сприяння виводу бюджетних коштів у «тіньовий сектор» з використанням документів підприємств з ознаками фіктивності, що завдає шкоди державі в особливо великих розмірах».

Аналогічна ситуація з невісткою Шупчинської Т.М.Ганною Олександрівною Шупчинською. Остання обмежила доступ до своїх аккаунтів у соціальних мережах, але інформація з профілю її чоловікаШупчинського Олександра Олександровича, 25.05.1984 р.н., не залишає жодного сумніву щодо настроїв, які панують у цій родині.

Також за інформацією «Миротворця», не залишаючи рідного Новоазовська, Ганна Шупчинська «раптово» стає бізнесвумен з Києва, засновницею та керівником відразу двох товариств з обмеженою відповідальністю – у липні 2017 року ТОВ “ПРОДЖЕКТ АССІСТАНС” (380 тисяч гривень) та у жовтні 2017 року ТОВ “АСТРЕЯ-МАШ” (305 тисяч гривень).

Профіль їх статутної діяльності повністю збігається з “ТОВ “ПЕТАНО ГРУП” – торгівля товарами та надання послуг найрізноманітнішого спектру. Так само збігаються і претензії з боку українських правоохоронних органів: ТОВ “ПРОДЖЕКТ АССІСТАНС” та ТОВ “АСТРЕЯ-МАШ” фігурують у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР 17.11.2017 року за № 42017000000004294, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 209, ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України.

Як не дивно, але і сьогодні за даними аналітичної системи YouControl комерційні структури родини Шупчинських – “ТОВ “ПЕТАНО ГРУП”, ТОВ “ПРОДЖЕКТ АССІСТАНС” та ТОВ “АСТРЕЯ-МАШ” продовжують функціонувати.

У центрі Києва, у розпал війни, коли рахунок жертв російської агресії з числа мирних мешканців України  йде на тисячі. Попри те, що їх керівники проживають на окупованій території, люто ненавидять Україну та активно сприяють російським окупантам «не только делом, но и телом».

Немає жодного сумніву, що прибуток від цієї комерційної діяльності  – пряме фінансування російського тероризму. Легко уявити, як радіє з цього приводу «улюблений зять» Тетяни Шупчинської та «найкращий чоловік» її доньки Оксани, а за сумісництвом – найманець ПВК «Вагнер» Костянтин Тарасов разом із своїми поплічниками.

Хочу вірити, що Служба безпеки України найближчим часом покладе край цьому зухвалому знущанню, а також ретельно перевірить на предмет фінансування російського агресора усі інші комерційні структури, які пов’язані з родиною Шупчинських «сусідством» у кримінальних провадженнях.

Ігор Гуськов,

Аналітичний центр вивчення і протидії гібридним загрозам.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *