РапопортLeaks: Зрадник Батьківщини А.Портнов і Боря Рапопорт


Цікаві документи знаходяться в дампі радника суркова-путіва Б.Рапопорта. Але спочатку слід дещо нагадати. У грудні 2019 року Центр “Миротворець” писав про чергові підтвердження Державної зради А.Портнова на сайті myrotvorets.news.

В цій статті йшлося про документ, який Центр “Миротворець” отримав ще у 2014 році з комп’ютера секретарки помічника Владислава Суркова Бориса Рапопорта. Цей документ підтверджує слова Глаз’єва про те, що Андрій Портнов працював на російського агресора щонайменше з весни 2014 року.

І от тепер у дампі пошти Б.Рапопорта ми знайшли документ, який дозволяє стверджувати, що зрадник Батьківщини А.Портнов 100% почав працювати на Кремль після 5 березня 2014 року.

Такий висновок ми робимо виходячи з того, що у файлі контактів, долученого до листа від 05.03.2014 року з дампа пошти Рапопорта прізвище Портнова відсутнє, ва в самому файлі налічується 1404 контактів.

В той же час, у листі від 16.06.2014 року з дампа пошти секретарки Рапопорта, цей файл контактів вже налічує 1482 контакта де Портнов під номером 1435.

Що цікаво, майже всі контакти Рапопорта з 78 нових записах, які додані у файл в період з 5 березня по 16 червня, це зрадники Батьківщини, бойовики та посібники російських загарбників.

Оригінал листа з дампа пошти Рапопорта – тут.

А ще бонус нам з дампа Рапопорта для Чистилища сайта “Миротворець”

#Portnov

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *