На Дніпропетровщині за кошти українського інвестора збудували нову СЕС


В Зеленодольській об’єднаній громаді Апостолівського району, що на Дніпропетровщині, за кошти українського інвестора збудували нову сонячну електростанцію.

  • Потужність – 20 Мвт.
  • Вартість – 308 млн грн.
  • Встановлено понад 58 тис. фотоелектричних панелей.
  • Площа – 40 га.

У будівництві СЕС були задіяні понад 60 українських компаній. Станцію побудували за рекордний термін – за п’ять місяців.

“Уперше в Україні електричні модулі на станції розмістили вертикально в три ряди – для поліпшення якості енергії, що генерується, та для зменшення втрат. Уже вийшли на проектну потужність станції – це майже 20 Мвт. Панелі станції – від китайської компанії Jinko Solar Co. Ltd, яка входить до п’ятірки кращих виробників сонячних панелей за версією Bloomberg. Вона вироблятиме 25 млн кВт електроенергії в рік – цього достатньо для майже 24 тис. домогосподарств”, – зазначив директор ТОВ “Солар Парк Мар’янське” Юрій Гордєєв.

Як повідомляють в ОДА, щорічно електростанція відраховуватиме в місцевий бюджет понад 1,5 млн грн податків.

“Зараз у регіоні є 74 наземні сонячні електростанції. Серед них і дві найпотужніші СЕС у Європі: Покровська і Старозаводська. Для громад області сонячні електростанції – додаткове джерело податків і нові робочі місця”, – йдеться в повідомленні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *